Co możesz zrobić, aby wybielić zęby już dziś!

Niektóre metody wybielania zębów działają dobrze, podczas gdy inne są nieskuteczne.

Bez względu na to, jaką metodę wybielania zdecydujesz się wypróbować, powinieneś najpierw dużo się o niej dowiedzieć. Niektóre z rzeczy, których możesz używać w domu, mają kilka skutków ubocznych. Inne produkty są o wiele mniej skuteczne, niż się podaje. Wskazówki zawarte w tym artykule dostarczą Ci niezawodnych sposobów wybielania zębów.Staraj się nie używać dostępnych bez recepty produktów wybielających bez uprzedniej konsultacji z dentystą. W wielu przypadkach ostre chemikalia tych produktów mogą faktycznie uszkodzić zęby, daleko od zamierzonych korzyści. Twój dentysta pomoże Ci określić, czy szkliwo jest wystarczająco mocne do leczenia OTC.Jeśli masz dużą liczbę ulepszeń na zębach, takich jak korony, licówki, implanty i wypełnienia, procedury wybielania zębów prawdopodobnie nie są dobrym pomysłem. Dzieje się tak, ponieważ chemikalia używane do wybielania zębów będą działać tylko na naturalnej powierzchni zęba, a Ty pozostaniesz z efektem patchworku.Staraj się nie pić wody zawierającej fluor ani nie używaj pasty do zębów, która go zawiera. Wbrew powszechnemu przekonaniu, że jest dobry dla zębów, wykazano, że ma działanie przebarwiające! Inne kraje wspólnie zakazały używania go w wodzie z powodu niebezpieczeństw.Kiedy przechodzisz przez proces wybielania zębów, możesz odczuwać wrażliwość. Nadwrażliwość podczas wybielania jest bardzo powszechna. Wrażliwość powinna zniknąć w ciągu jednego lub dwóch dni po zakończeniu procesu. Co możesz zrobić, aby wybielić zęby już dziś!

Jeśli nadal masz nadwrażliwość, skonsultuj się ze swoim dentystą w sprawie problemu, który masz.Zachowaj skórkę pomarańczową i zrób sobie sesję wybielania zębów.

Wnętrze skórki pomarańczowej zawiera kwas cytrynowy i może pomóc w usuwaniu przebarwień i wybielaniu zębów. Wetrzyj go bezpośrednio w zęby lub weź trochę wysuszonej skórki, naturalnie wyhodowanej i trochę zmielonych liści laurowych, aby stworzyć pastę, którą możesz szczotkować. Pamiętaj o szczotkowaniu po sesji, aby usunąć kwasy, które z czasem mogą uszkodzić szkliwo.Używaj płynu do płukania ust oszczędnie, ponieważ może powodować przebarwienia zębów. Wiele płynów do płukania ust zawiera alkohol lub inne chemikalia powodujące plamy. Mogą one również zostać wchłonięte do tkanek miękkich w jamie ustnej pod językiem i do systemu. Jeśli możesz ich całkowicie uniknąć, jest to lepsza opcja.Pij napoje znane z przebarwiania zębów za pomocą słomki. Jeśli wiadomo, że napoje, które pijesz, zabarwiają zęby i musisz je mieć, wypij je przez słomkę. Zapewni to, że napój nie będzie miał bezpośredniego kontaktu z zębami, powodując plamy. Dzięki temu Twoje zęby będą dłużej bielsze.Jednym ze sposobów na uzyskanie wymarzonego uśmiechu jest użycie nakładki do wybielania zębów i żelu. Wykazano, że te procesy zapewniają bielszy uśmiech. Jednak te procesy trochę potrwają. Jeśli masz czas, koniecznie sprawdź tę opcję wybielania zębów.Po zabiegu wybielania zębów ważne jest, aby przez co najmniej trzy do czterech dni pić wyłącznie klarowne płyny. Twoje zęby są początkowo bardziej porowate i mogą wchłonąć wszystkie rodzaje koloru herbaty, kawy lub owoców.Wybielanie zębów nie musi być trudne, a decydując się na skorzystanie z porad zawartych w powyższym artykule, możesz zacząć swoją drogę do bielszego uśmiechu. Niektóre metody mogą działać dla Ciebie lepiej niż inne, ale pamiętaj, aby poeksperymentować, aby znaleźć odpowiedni schemat wybielania zębów, który będzie dla Ciebie odpowiedni.