Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu ogólnym

Ważna jest nauka zarządzania potrzebami ubezpieczeniowymi.

Posiadanie ubezpieczenia jakości zapewni, że gdy zdarzy się coś nieoczekiwanego, zostaniesz objęty ubezpieczeniem. Istnieje tak wiele różnych rodzajów ubezpieczeń i tak wiele różnych sposobów radzenia sobie z Twoimi potrzebami ubezpieczeniowymi. Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc.Jeśli jesteś zaangażowany w roszczenie ubezpieczeniowe, upewnij się, że uzyskałeś jak najwięcej ofert na własną rękę. Zapewni to, że poradzisz sobie z rzecznikiem ubezpieczeniowym, a także uzyskasz uczciwą wycenę. Jeśli toczy się debata, spokojnie skonfrontuj się z regulatorem i załóż, że nie próbuje cię oszukać.Prowadź pisemny dziennik każdej rozmowy, którą prowadzisz z firmą ubezpieczeniową, w tym datę, godzinę i długość rozmowy. Zapewni to, że ty i firma ubezpieczeniowa jesteście na tej samej stronie na temat tego, co zostało powiedziane. Zapisanie tych informacji może również pomóc w osiągnięciu ugody w przypadku niewłaściwego postępowania ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego.Ostatnio firmy ubezpieczeniowe zaczęły sprawdzać Twoją zdolność kredytową przy obliczaniu składki ubezpieczeniowej. Jeśli utrzymasz dobrą, czystą ocenę kredytową, nie musisz się martwić, że dorzucą niepotrzebne opłaty i podniosą twoją premię. Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu ogólnym

Wydaje się, że dobra ocena kredytowa sprawia, że ​​jesteś dla nich mniejszym zobowiązaniem.Aby mieć pewność, że Twoje roszczenie ubezpieczeniowe zostanie szybko i poprawnie rozpatrzone, powinieneś zanotować, kto jest Twoim likwidatorem w firmie.

Wiele firm zatrudnia niezależnego likwidatora, który zorganizuje wizytę w celu ustalenia dokładności zgłaszanych szkód, ale to likwidator, który faktycznie pracuje dla Twojej firmy, decyduje o ostatecznym rozstrzygnięciu Twojej sprawy.Po znalezieniu firmy, która Cię ubezpieczy, dowiedz się, czy ta firma jest objęta ubezpieczeniem i licencjonowana w ramach stanowego funduszu gwarancyjnego. Fundusz ten wypłaci roszczenia w przypadku niewywiązania się z zobowiązań przez firmę ubezpieczeniową. Skontaktuj się ze swoim stanowym departamentem ubezpieczeń, który udzieli Ci więcej informacji.Prawdopodobnie słyszałeś zdanie, że około 15 minut może zaoszczędzić 15%, ale może się okazać, że spędzenie zaledwie kilku minut na telefonie z obecnym ubezpieczycielem może również zaoszczędzić pieniądze. Kiedy zbliża się data wygaśnięcia ubezpieczenia, zadzwoń do swojego ubezpieczyciela i poproś go o ponowną wycenę polisy. Będą mieli motywację, aby zaoferować Ci najkorzystniejsze ceny, aby utrzymać Twoją firmę. Ponieważ mają już wszystkie twoje informacje, prawdopodobnie nie zajmie to 15 minut, a możesz zaoszczędzić czas i pieniądze.Kup ubezpieczenie, gdy jesteś młody, aby zaoszczędzić pieniądze. Im jesteś młodszy, tym niższe będą twoje składki ubezpieczeniowe. W młodym wieku jesteś bardzo niskim ryzykiem dla firmy ubezpieczeniowej, więc są skłonni pobierać od Ciebie mniej, ponieważ wiedzą, że prawdopodobnie nie będą musieli spłacać Twojej polisy.Znajdź firmę ubezpieczeniową dla zwierząt, która umożliwia zgłaszanie roszczeń na wiele sposobów. Niektóre firmy zezwalają na przesyłanie faksem tylko w swoich roszczeniach, a jeśli nie znajdujesz się w pobliżu faksu, będzie to kłopotliwe. Najlepsze firmy ubezpieczeniowe pozwolą Ci nie tylko przefaksować roszczenie, ale także zadzwonić do weterynarza lub wysłać go e-mailem.Ochrona ubezpieczeniowa może być polem minowym nieznanych warunków, drobnego druku, rabatów, poziomów ochrony i tak dalej. Nie ma mowy, abyśmy mogli omówić tutaj wszystko, co musisz wiedzieć, ale mam nadzieję, że był to dobry początek, który pomoże Ci ruszyć w drogę. Zbadaj swoje szczególne potrzeby i upewnij się, że jesteś chroniony!