Jakość kontra estetyka – na co zwrócić uwagę przy wyborze bielizny?

Bielizna damska z fiszbinami lub bez, z koronkami, składająca się z praktycznego body i fig, czy też biustonosza i stringów.

Możliwości komponowania, jak również rodzajów bielizny jest naprawdę wiele. Zatem, na co zwrócić uwagę przy wyborze? Czy ważniejsza jest jakość, czy estetyka?

Wybierz najlepszą bieliznę – co jest istotne?

Z pewnością w przypadku bielizny bardzo ważna jest wygoda. Kupując biustonosz full cup w dużym rozmiarze, kobieta chce mieć pewność, że nie tylko rozmiar będzie dobrze dopasowany, ale również konstrukcja utrzyma piersi w ryzach, a to nie zawsze jest pewne. Niskiej jakości biustonosze nie mają elastycznych fiszbin w kształcie litery C i bardzo często druty przebijają się przez materiał, gdy jest on niskiej jakości. Do dużego biustu wcale nie trzeba wybierać biustonosza z fiszbinami. Duży biust utrzyma dobrze wykonany stanik na szerokich ramiączkach z pianką gorseciarską. Nie jest też prawdą, że biustonosz bez fiszbin nie podnosi biustu, bo to jest zadanie szerokich ramiączek, czy wspomnianej pianki, które jednocześnie utrzymują całość w ryzach. W przypadku małych biustów nie zawsze sprawdzi się biustonosz typu bardotka, bo wszystko tak naprawdę zależy od kształtu biustu. Warto wiedzieć, że fiszbina powinna przypadać w połowie pachy. W skład wysokiej jakości, lekko połyskujących biustonoszy wchodzi zwykle poliamid, bawełna i elastan. Jeśli chodzi o figi, to warto pamiętać o tym, aby wybierać te, które posiadają bawełnianą wkładkę, nawet jeśli większość wykonana jest z koronki i tiulu, bowiem w przeciwnym razie będą sprzyjać infekcjom intymnym.

Jakość kontra estetyka – na co zwrócić uwagę przy wyborze bielizny?

Co jest ważniejsze jakość czy estetyka?

Tak naprawdę w przypadku wysokiej jakości polskiej bielizny, takiej jaką oferuje sklep internetowy MissWear, nie trzeba się nad tym zastanawiać, bowiem wykonanie z dużą precyzją i z użyciem najlepszych materiałów, idzie w parze z estetyką. Warto wybierać funkcjonalne komplety, które pięknie się prezentują zwłaszcza jako dodatek do formalnych stylizacji. Jednak nigdy nawet najpiękniejsza bielizna nie powinna być widoczna pod ubraniem. To co najpiękniejsze, niech pozostanie niewidoczne dla oczu.