Kazimierz Dolny noclegi w pięknym ośrodku wypoczynkowym

Pomiędzy malowniczym Kazimierzem Dolnym a uroczym Nałęczowem znajduje się wyjątkowy ośrodek Moje Miejsce Kazimierz, który oferuje swoim gościom komfortowe noclegi w pięknym otoczeniu natury.

To miejsce pełne spokoju i harmonii, idealne dla wszystkich, którzy pragną oderwać się od codzienności i zatopić w sielskich krajobrazach.

Kazimierz Dolny noclegi w pięknym ośrodku wypoczynkowym

Komfortowe domki w Kazimierzu Dolnym

Ośrodek Moje Miejsce Kazimierz jest prawdziwym rajem dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku. Rozciągający się pomiędzy Kazimierzem Dolnym a Nałęczowem, ośrodek oferuje wygodne domki, które stanowią idealne miejsce na relaks i regenerację sił. Każdy z ośmiu domków został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i wygodzie gości. Dla zapewnienia prywatności i relaksu, domki posiadają oddzielne sypialnie, w których można odpocząć po dniu pełnym wrażeń. Przestronny salon z aneksem kuchennym stanowi idealne miejsce na wspólne posiłki i rodzinne wieczory.

Ośrodek Moje Miejsce Kazimierz to miejsce, które kusi swoich gości różnorodnymi atrakcjami i możliwościami spędzenia czasu na świeżym powietrzu. W okolicy ośrodka znajdują się malownicze wąwozy lessowe, które zachęcają do wędrówek pieszych oraz rowerowych. Dla miłośników aktywnego wypoczynku, dostępne są liczne trasy rowerowe, idealne do eksplorowania uroków tego regionu. Dla najmłodszych gości ośrodek przygotował bezpieczny plac zabaw oraz trampoliny, które gwarantują mnóstwo radości i zabawy. W okresie letnim, basen to doskonałe miejsce na orzeźwienie i chwile wytchnienia w ciepłe dni. Dorośli natomiast mogą zrelaksować się w jacuzzi lub domkach saunowych, ciesząc się błogim relaksem po aktywnym dniu.

Oferta ośrodka z pewnością spodoba się turystom odwiedzającym kazimierz dolny noclegi w ośrodku są wyjątkowo komfortowe, zapewniają gościom prywatność. Dużą zaletą są wygodne tarasy, gdzie wieczorem można odpocząć po zwiedzaniu Kazimierza Dolnego czy też Janowca. Z pewnością każdy znajdzie tu możliwość relaksu, jak również aktywnego odpoczynku na boiskach sportowych.