Wskazówki i porady dotyczące korzystania z iPada

Kiedy kupiłeś iPada? Jak często tego używasz? Nie chcesz być do tego całkowicie przywiązany, ale musisz zdobyć wartość swoich pieniędzy.

Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić ze swoim iPadem, że powinieneś dostawać więcej, niż są warte twoje pieniądze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.Zastanów się dobrze, zanim zdecydujesz się na jailbreak swojego iPada. Zaletą łamania więzienia na iPadzie jest to, że zapewni Ci wiele dodatkowych funkcji. Jednak złamanie więzienia może sprawić, że będzie on bardziej podatny na ataki hakerów. Co więcej, złamanie więzienia powoduje utratę gwarancji Apple i może mieć znaczny wpływ na żywotność baterii iPada.Jeśli używasz iPada do przechowywania poufnych informacji, możesz włączyć funkcję, która usunie wszystkie te dane w przypadku dziesięciokrotnego wprowadzenia błędnego hasła. Przejdź do ustawień, dotknij ogólnych i wybierz funkcję blokady hasłem. Użyj hasła, którego łatwo nie zapomnisz.Aby chronić poufne dane, iPad ma funkcję, która usunie wszystkie dane, jeśli hasło zostanie wprowadzone niepoprawnie dziesięć razy. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, przejdź do Ustawień i kliknij Blokada kodem; następnie kliknij Wymaż dane. Ta funkcja prywatności przywróci iPada do domyślnych ustawień fabrycznych.Mimo że Twój iPad nie jest dostarczany z instrukcją obsługi, możesz ją pobrać za darmo. Apple ma na swojej stronie internetowej darmowy plik PDF zawierający podręcznik użytkownika dla iPada. Jest również dostępny jako e-book, który można przeczytać w iBooks, który jest bezpłatną aplikacją do pobrania dostępną w App Store.Jeśli nie masz dużo czasu, unikaj używania ładowarki iPhone’a do ładowania iPada. Twój iPad nie ma takiej samej mocy jak Twój iPhone, która wynosi 10 watów w przeciwieństwie do 5 watów w telefonie. Wskazówki i porady dotyczące korzystania z iPada

Jeśli spróbujesz użyć ładowarki do iPhone’a, będziesz musiał bardzo długo czekać, aż się w pełni naładuje.

Aby go naładować, musisz zawsze używać ładowarki do iPada.Miej oko na ilość dostępnego do pobrania miejsca na iPadzie. Po kilku latach korzystania z iPada wiele osób stwierdza, że ??idą pobrać coś, czego chcą, tylko po to, by stwierdzić, że nie mają dostępnego miejsca. Od czasu do czasu usuwaj niechciane aplikacje i muzykę, aby tak się nie stało.Twój iPad nie będzie ładowany przez port USB, chyba że masz port o dużej mocy. Porty o dużej mocy zwykle znajdują się z tyłu komputera stacjonarnego, a większość laptopów ich nie ma. Oznacza to również, że stacje dokujące USB nie będą ładować iPada, chyba że masz zasilaną stację dokującą.Możesz zachować otwarte karty, otwierając nowe strony w nowej karcie. Jeśli używasz Safari, stuknij łącze i przytrzymaj je, aż opcja menu stanie się widoczna. W tym wyskakującym menu będziesz mieć możliwość otwarcia nowego łącza w nowej karcie.Połóż kres wiadomościom o połączeniu Wi-Fi. Masz dość otrzymywania powiadomień za każdym razem, gdy wejdziesz do strefy Wi-Fi? W sekcji Wi-Fi w Ustawieniach dostępna jest opcja wyłączenia „Pytaj o dołączenie do sieci”. Nadal możesz ręcznie dołączyć do dowolnej sieci, iPad po prostu przestanie powiadamiać Cię za każdym razem, gdy ktoś znajdzie się w zasięgu.Teraz, gdy masz lepszy pomysł, jak korzystać z iPada, powinieneś móc go używać do większej liczby rzeczy. Baw się, korzystając z aplikacji, śledź swój program treningowy, używaj go, aby pomóc dzieciom w nauce i nie tylko. iPad to świetne narzędzie do wszystkiego!