Sukienki w większych rozmiarach

Z pewnością panie poszukują sukienek, które będą dobrze na nich leżały, będą także podkreślały wszystkie zalety, dodatkowo ukrywając pewne wady.

Oczywiście powinna być to sukienka, która będzie nam się podobała, będzie w stylu który najbardziej nam pasuje, dlatego warto zwrócić uwagę na odpowiedni krój i fason. Z pewnością w sklepach dostępne są sukienki w różnych rozmiarach, dlatego również pani o bardziej obfitych kształtach będzie mogła wybrać na coś idealnego na każdą okazję. Z pewnością warto zwrócić uwagę, iż w przypadku mody plus size powinniśmy pamiętać o pewnych zasadach.

Sukienki w większych rozmiarach

Jak wybrać sukienkę plus size

Sukienki posiadające zbyt krótkie rękawy mogą optycznie skracać ręce, będzie to negatywnie wpływało na nasz wygląd. Dodatkowo także fałdowane tkaniny mogą dodać nam dodatkowych kilogramów, dlatego też warto poszukiwać modeli prostych. Dodatkowo pamiętajmy, iż zbyt rozciągające się tkaniny mogą także poszerzać pewne miejsca, przykładowo w biuście czy też w biodrach. Z pewnością warto poszukiwać włókien naturalnych, dobrym pomysłem będzie domieszka elastanu, nieco rozciągliwe sukienki będą dobrze podkreślały kobiece krągłości.

Oczywiście warto zwrócić uwagę na budowę naszego ciała, dopasowanie odpowiedniego rozmiaru jest bardzo ważne, ale liczy się również odpowiedni fason. Możemy znaleźć sukienki, które będą dobrze wyglądały również w większych rozmiarach, powinniśmy przy tym uwzględnić typ naszej budowy, może być to jabłko, kiedy posiadamy dość duży biust, zaokrąglony brzuch. Niektóre kobiety mogą posiadać kształt gruszki, czyli mniejszy biust, za to szersze biodra, w tym przypadku talia będzie słabo zarysowana. W przypadku fasonu dla kobiety posiadającej kształt ciała klepsydry, będziemy mogli wybrać sukienki, które dobrze zaznaczą naszą talię. Oczywiście warto wybierać sukienki za kolana, które będę ukrywały nasze uda, z pewnością wiele pań wykorzystuje także dodatki takie jak pasek, który może odpowiednio wymodelować naszą sylwetkę.

Jeżeli nie wiemy jak wybrać sukienkę plus size, z pewnością możemy skorzystać z porad sprzedawcy, warto brać pod uwagę typ naszej sylwetki. Z pewnością nie może być to sukienka zbyt obcisła, w tym przypadku możemy wybrać jeden rozmiar większy, dzięki czemu będziemy lepiej się w niej czuły.